Drewniana komoda secrets z 5 szufladami / szer. 50 cm

Producent:
interior
Numer artykułu:
4250243588919
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

1,330.00

Opis

Komoda SECRETS to niezwykły mebel do przechowywania, który skrywa tajemnicę. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jest to sekretarzyk o wielu maleńkich skrytkach niczym biblioteczne szafki kartotekowe. Nic bardziej mylnego – jest to komoda z pięcioma szufladami. Każdy jej front został podzielony na dwie części, a uchwyty w kolorze starego złota zawierają okienka, w które można włożyć karteczkę z opisem.

Komoda SECRETS wykonana została z drewna mango cenionego za swoje niezwykłe parametry oraz wygląd. Ciekawa barwa, różnorodne usłojenie, odporność na wilgoć to główne atuty zastosowanego surowca, przesądzające o wyjątkowym designie oraz wysokiej jakości.

Bryła komody SECRETS została wsparta na wysokich smukłych nóżkach w kontrastującym, ciemnym kolorze. U ich podstawy zamontowano praktyczną regulację, dzięki czemu idealnie wypoziomujemy mebel nawet na nierównej podłodze.

Komoda SECRETS to wyjątkowy mebel do salonu lub biura. Dzięki ponadczasowemu designowi bez problemu wkomponuje się niemal w każdy styl wnętrza – od retro po nowoczesne.

WYMIARY:
 

Szerokość: 50 cm
Wysokość: 116 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość nóżek: 45 cm
Szuflady – 5 szt: 36 cm x 8 cm x 32 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

​UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 2 cm

PARAMETRY TECHNICZNE:
 

Materiał: lite drewno mango
Wykończenie: lakierowanie
Kolor: naturalny
Nóżki: metalowe, kolor jak na zdjęciach

PRZEZNACZENIE:
 

Salon
Jadalnia
Sypialnia
Gabinet
Pokój młodzieżowy

ATUTY PRODUKTU:
 

Orginalny design
Solidne i stabilne wykonanie
Wysoka jakość produktu

Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.