Drewniana witryna atlanta dwudrzwiowa

Producent:
dekort
Numer artykułu:
witryna_atlanta_dwudrzwiowa_typ 12
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

3,275.00

Opis

Witryna Atlanta to nowoczesny i piękny mebel wykonany z litego drewna dębowego. Witryna posiada dwoje przeszklonych drzwiczek, a za nimi dwie szklane półki z możliwością regulacji położenia. Tuż pod nimi znajdują się zakryte drzwiczki, za którymi znajduje się półka. Witryna nie posiada uchwytów jako odrębnych elementów. Uchwytami są frezowane wgłebienia we frontach. Istnieje możliwość zamówienia oświetlenia (halogenowego lub LED) za dopłatą.

Nieśmiertelny, zawsze aktualny design, sprawia, że Atlanta to meble, które nigdy nie wychodzą z  mody. Meble z kolekcji Atlanta dzięki swojemu uniwersalnemu, nowoczesnemu designowi dopasują się do niemal każdego typu wnętrza. Stonowany, zaokrąglony kształt korpusów, akcentowany wyrazistymi elementami, tworzy oryginalną, niepowtarzalną całość. Polecamy zakupienie całej kolekcji Atlanta.

DANE TECHNICZNE:
 

Waga: 97 kg
Wysokość: 200 cm
Szerokość: 119 cm
Głębokość: 41 cm
Wykonanie: szczotkowane drewno (metoda ta sprawia czasami wrażenie różnicy wybarwienia między stołami a innymi meblami z kolekcji; dzieje się tak z powodu innego ułożenia słojów drewna: poziomo i pionowo. W rzeczywistości kolor jest ten sam.)
Kolor: olej naturalny
Materiał: lite drewno dębowe z elementami płyty wiórowej fornirowanej
Mebel zmontowany 
Oświetlenie opcjonalne: halogenowe jedno oczko halogenowe na jedną półkę szklaną lub taśma LED;
oświetlenie należy zamontować samodzielnie – wymaga ono nawiercenia otworów w plecach witryny na wysokości półki szklanej
długość przewodu zasilającego wynosi ok. 2 m

PRZEZNACZENIE:
 

Salon

ATUTY:
 

Ponadczasowy design
Drewno dębowe
Wysoka jakość
Polski producent
Naturalne piękno drewna
Uniwersalny styl
Darmowa dostawa naszym transportem!