Drewniane biurko industrial w stylu retro (120 cm)

Producent:
interior
Numer artykułu:
4250243587752
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

877.00

Opis

Biurko INDUSTRIAL to elegancki, minimalistyczny mebel o nieskomplikowanej konstrukcji. Prostokątny blat stanowi jednocześnie element konstrukcyjny dla pojemnej otwartej półki oraz praktycznej szufladki. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia organizację przestrzeni na biurku, ponieważ możemy schować akcesoria biurowe będące jednocześnie w zasięgu ręki. Materiał, z którego została wykonana bryła blatu to lite drewno mango w formie złączonych ze sobą desek. Celowo zostały tutaj zachowane niewielkie wzniesienia oraz ślady po piłach, podkreślając tym samym industrialny charakter mebla. Drewno mango cenione jest przede wszystkim za wyjątkową barwę, wytrzymałość oraz solidność. Ponadto cechuje się dużą odpornością na wilgoć i wodę, dzięki czemu stanowi doskonały budulec blatów, gdzie nierzadko istnieje ryzyko przypadkowego zalania.

Frontowe krawędzie konstrukcji blatu oprawione zostały w metalową ramkę, która idealnie współgra z podstawą biurka. Delikatnie zamocowane pod kątem toczone nóżki nawiązują do mebli retro, dzięki czemu prezentowany model idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach zaaranżowanych w tym właśnie stylu. Co więcej, uniwersalny wygląd pozwala na różnorodne zastosowanie — jako biurko, konsolę, a nawet toaletkę.

WYMIARY:
 

Szerokość: 120 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 75 cm
Półka: 64 cm x 11 cm x 33 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Szuflada: 45 cm x 8 cm x 28 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

​UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 3%.

WYKONANIE:
 

Blat: lite drewno mango, kolor naturalny
Sposób wykończenia blatu: woskowanie, lakierowanie
Nogi: metalowe, kolor jak na zdjęciach
Otwarta półka + szufladka

PRZEZNACZENIE:
 

Pokój dzienny
Salon
Jadalnia
Gabinet
Sypialnia
Przedpokój

ATUTY PRODUKTU:
 

Funkcjonalność
Nowoczesny design
Duża wygoda użytkowania 
Solidne i stabilne wykonanie
Optymalne wymiary
Wysoka jakość użytych surowców

Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.