Drewniany stolik kawowy mystic living akacja / 117×60 cm

Producent:
interior
Numer artykułu:
4250243590479
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

1,320.00

Opis

Stolik kawowy MYSTIC LIVING urzeka niebanalnym projektem charakterystycznym dla skandynawskiego stylu. W przypadku prezentowanego mebla objawia się zestawieniem prostych linii z typowymi, zamocowanymi pod kątem toczonymi nóżkami. Dodatkową niepowtarzalność zyskuje za sprawą oryginalnych frontów oraz eleganckich metalowych detali. Drobne nacięcia znajdujące się na frontach szufladek tworzą naturalny wzór przypominający plaster miodu. Co więcej, pojedyncze komórki, zakończenia nóżek oraz gałki wykończone zostały złotym akcentem, dodając nutki elegancji.

Blat stolika wypełniony został dwiema szufladkami oraz otwartą z obydwu stron pojemną półką. Dzięki temu rozwiązaniu można ukryć nieestetyczne przedmioty codziennego użytku, jednocześnie mając je w zasięgu ręki. Umiejscowienie na wysokich nóżkach zapewnia łatwy dostęp pod powierzchnię mebla, ułatwiając utrzymanie porządku.

Stolik kawowy MYSTIC LIVING wykonany został z drewna akacjowego cenionego za różnorodne usłojenie oraz wysoką odporność, dzięki czemu trudno o jego uszkodzenie. Zastosowanie naturalnego drewna w całej konstrukcji gwarantuje solidność mebla, dzięki czemu możemy cieszyć się jego niezmienionym stanem przez długi czas.

Stolik kawowy MYSTIC LIVING to charakterny mebel, który z pewnością stanie się główną ozdobą niejednego salonu. Jego specyficzna forma sprawia, że jest szczególnie polecany do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim oraz retro.

WYMIARY:
 

Szerokość: 117 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 40 cm
Szuflada – 2 szt: 50 x 9 x 24 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Otwarta półka: 56 x 12 x 60 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

​UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 3%.

WYKONANIE:
 

Materiał: lite drewno akacjowe
Sposób wykończenia: woskowanie, lakierowanie
Kolor: naturalny
Metalowe aplikacje koloru złotego

PRZEZNACZENIE:
 

Salon
Pokój dzienny
Pokój młodzieżowy

ATUTY PRODUKTU:
 

Funkcjonalność
Nowoczesny design
Duża wygoda użytkowania 
Solidne i stabilne wykonanie
Optymalne wymiary
Wysoka jakość użytych surowców

Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.