Fotel bravo

Producent:
completo
Numer artykułu:
fotel_bravo
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

751.00

Opis

Designerski fotel BRAVO o nowatorskim kształcie to propozycja minimalistycznej formy doskonale dopasowanej do nowoczesnego wnętrza! Fotel Bravo posiada nieduże wymiary zatem z powodzeniem będzie pełnił swoją funkcję zarówno w mieszkaniu jak i klubach czy restauracjach. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, zastosowaniu w siedzisku sprężyn falistych oraz użytej miękkiej pianki stanowić będzie świetny kompromis pomiędzy niedużymi fotelami, które nie zawsze nadają się do dłuższego relaksu. Fotel Bravo z głębokim i wygodnym siedziskiem został utrzymany w stylistyce nowoczesnej, a dzięki drewnianym bukowym nogom i doskonałej tkaninie stał się meblem ponadczasowym. 

Polecamy fotel BRAVO łączyć w zestawie z kanapą 2-osobowa oraz pufą o zaokrąglonych kształtach.

Fotel BRAVO można skonfigurować według własnych potrzeb. Dostępnych jest ponad 100 kolorów tkanin.

DANE TECHNICZNE:
 

Tkanina obiciowa: do wyboru ze wzornika

Rama fotela: drewno bukowe i płyta meblowa 

Siedzisko: sprężyny faliste, pianka średniodwarda (istnieje możliwość zastosowania pianki miękkiej i wysokoelastycznej).

Nóżki: drewniane, kolor do wyboru ze wzornika znajdującego się niżej (bejca z połyskiem)

Fotel w standardowej cenie dostępny jest w opcji jednokolorowej. Może być jednak wykonany w opcji dwukolorystycznej (w tej samej tkaninie) jak i dwóch rodzajach tkanin (tak jak na zdjęciach) za dopłatą. Jeśli są Państwo zainteresowani fotelem w dwóch kolorach (również w innych wersjach niż te przedstawione na zdjęciach) prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta – tel. 22 599 40 69

WYMIARY FOTELA:
 

Szerokość: 74 cm

Głębokość: 86 cm

Wysokość: 70 cm

ATUTY PRODUKTU:
 

Szerokie i wygodne oparcie

Atrakcyjna cena

Nowoczesny design

Wysoki komfort użytkowania

Solidne i stabilne wykonanie

Optymalne wymiary

Piękny kształt

Wysoka jakość użytych surowców

UWAGA! Prezentowane zdjęcia foteli są jedynie poglądowe. Aby zamówić mebel w wybranym kolorze tkaniny, nóg oraz z dodatkami w opcjach wyboru parametrów mebla należy wybrać właściwą opcję (opcje te znajdują się nad ceną produktu).