Fotel retro w stylu vintage

Producent:
completo
Numer artykułu:
fotel_retro
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

681.00

Opis

Fotel RETRO to bardzo wdzięczny mebel, któremu w zakupie bardzo trudno się oprzeć. To minimalistyczny projekt prostego i nowoczesnego fotela, który doskonale wpasuje się do wszystkich gustownych aranżacji. Charakterystyczne obszerne oparcie, wygodne siedzisko oraz rozstawione na zewnątrz drewniane nogi to efekt inspiracji wzornictwem z lat 70-tych. Dla poszukiwaczy wspomnień i ludzi kochających dawny design ten fotel to spełnienie marzeń! Smukłe, proste nogi wykonane zostały z drewna bukowego i dostępne są do wyboru, aż w 7 kolorach. Zaokrąglone, niskie oparcie "otoczone" miękką tkaniną, wzbogaca wygląd krzesła od strony wizualnej, a komfort użytkowania podnosi jego miękkie siedzisko.    

Fotel RETRO swoim designem odpowiada współczesnym trendom. Idealnie pasować będzie do nowoczesnych i harmonijnych wnętrz. Jest bardzo wygodny i przyjemny w użytkowaniu, a jego niewielka waga sprawi, że łatwo będzie go przesunąć i przenieść w inne miejsce dzięki czemu jest bardzo popularny w pokojach hotelowych. Będzie doskonałym dodatkiem w niewielkich wnętrzach jak i w restauracyjnych, klubowych przestrzeniach. 

Fotel RETRO można skonfigurować według własnych potrzeb. Dostępnych jest ponad 100 kolorów tkanin.

DANE TECHNICZNE:
 

Układ jednokolorowy

Tkanina obiciowa: do wyboru ze wzornika

Rama fotela: drewno bukowe i sosnowego

Siedziko: pasy tapicerskie o zwiększonej wytrzymałości, standardowa srednio twarda pianka lub wysokoelastyczna

Nóżki: drewniane, kolor do wyboru ze wzornika znajdującego się niżej (bejca z połyskiem)

WYMIARY FOTELA:
 

Szerokość: 70 cm

Głębokość: 63 cm

Wysokość: 74 cm

Wysokość do siedziska: 43 cm

Wysokość nóg: 22 cm

ATUTY PRODUKTU:
 

Szerokie i wygodne oparcie

Atrakcyjna cena

Nowoczesny design

Wysoki komfort użytkowania

Solidne i stabilne wykonanie

Optymalne wymiary

Piękny kształt

Wysoka jakość użytych surowców

UWAGA! Prezentowane zdjęcia foteli są jedynie poglądowe. Aby zamówić mebel w wybranym kolorze tkaniny, nóg oraz z dodatkami w opcjach wyboru parametrów mebla należy wybrać właściwą opcję (opcje te znajdują się nad ceną produktu).