Klasyczny drewniany stolik maria i z prostokątnym blatem / wys. 68 cm

Producent:
kasan
Numer artykułu:
stolik_maria_I_wys_68_cm
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

680.00

Opis

Stolik MARIA I to mebel o ponadczasowym wyglądzie. Polecamy go szczególnie osobą ceniącym klasykę i elegancje. Jego blat jest wykończony naturalnym fornirem olchowym i oparto na subtelnie giętych nogach wykonanych z drewna olchowego (drewno olchowe wyróżnia jednolity wygląd, zbliżony do drewna bukowego). Stonowana kolorystyka mebla sprawi, że będzie on łatwy w aranżacji; dobrze zaprezentuje się we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych np. hotelach, apartamentach lub kawiarniach.

Stolik MARIA I został starannie wykonany z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu, będzie nam służył przez długie lata. Dodatkowo jego wysokie nóżki, ułatwią utrzymanie pod nim czystości.

Mebel ten można spersonalizować – wykończenie możliwe jest w jednym z czterech kolorów: biały, orzech ciemny, kasztan lub za dopłatą w kolorze czarnym (kolor do wyboru w parametrach produktu). Kolor biały i czarny uzyskany jest po nałożeniu emalii kryjącej – bez efektu widocznego rysunku słojów. Kolor orzech ciemny i kasztan uzyskany jest po nałożeniu bejcy – wnika ona w strukturę drewna, trwale barwi powierzchnię, zachowując widoczny rysunek słojów.

WYMIARY:
 

Szerokość: 80 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 68 cm

Stolik MARIA I dostępny jest także w wysokościach  >>> 60 cm <<< i >>> 74 cm <<<

WYKONANIE:
 

Blat: płyta MDF; oklejony naturalnym olchowym fornirem (jednolity wygląd, zbliżony do wyglądu drewna bukowego) o grubości 0,6 mm
Kształt blatu: prostokątny
Nogi: drewno olchowe
Wykończenie (półmat): do wyboru – bejca (wnika w strukturę drewna, trwale barwi powierzchnię, zachowując widoczny rysunek słojów) w kolorach kasztan i orzech ciemny; – emalia (kryjąca) w kolorze białym lub za dopłatą w czarnym
Mebel do samodzielnego montażu – wymaga dokręcenia nóg

 ATUTY PRODUKTU:
 

Wysoka jakość wykonania
Atrakcyjna cena
Eleganckie wzornictwo
Optymalne wymiary