Kokoon: fotel biurowy luxury

Producent:
nylon
Numer artykułu:
OC00090BL
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

1,811.00

Opis

Wygodny fotel biurowy na kółkach w nowoczesnym stylu. Elegancki odlew zagłówka z aluminium pokrytego srebrną powłoką epoksydową stanowi wygodne podparcie pod głowę, które pozwala odpocząć zmęczonej szyi. Oparcie można ustawić w każdej pozycji, tak, by dostosować go do indywidualnych preferencji (zakres ruchu 30 stopni).

Wsparcie odcinka lędźwiowego można swobodnie regulować bocznymi pokrętłami bez podnoszenia się z krzesła, aby idealnie dostosować oparcie do indywidualnych potrzeb i kształtu kręgosłupa użytkownika. Przepuszczalna tkanina z jakiej zostało wykonane oparcie pozwala na odpowiednią wentylację, co zwiększa komfort użytkowania. Istnieje możliwość regulacji pochylenia, zablokowania tej pozycji oraz wysokości siedzenia za pomocą pneumatycznego podnośnika (zakres ruchu: 105 mm).

Podłokietniki posiadają 3- stopniową regulację. Ich wysokość można regulować poprzez podniesienie podłokietnika, by dostosować go do blatu biurka lub sylwetki użytkownika. Można je również obracać oraz przesuwać do przodu i tyłu, tak by było jak najwygodniej.

Podstawa wykonana jest z aluminium pokrytego srebrną powłoką epoksydową, Nylonowe kółka nie niszczą delikatnych podłóg. Dostępny w trzech kolorach: czarnym, szarym i musztardowym.

WYMIARY:
 

Wysokość całkowita: 118-138 cm
Wysokość nogi: 43-52 cm
Wysokość oparcia: 75-86 cm
Szerokość oparcia: 50 cm
Szerokość siedziska: 50 cm
Głębokość siedziska: 48 cm
Wysokość podłokietnika: 16-27 cm

ATUTY:
 

Luksusowy fotel biurowy
Regulowane oparcie pod głowę
Regulowane podłokietniki oraz odcinek lędźwiowy
Nowoczesny design
Wytrzymałość
Trzy kolory
Odchylane siedzisko z możliwością zablokowania pozycji
Wysoka jakość wykonania
Możliwość regulacji wysokości siedzenia
Siedzisko obraca się o 360 stopni
Darmowa wysyłka!

 

O marce Kokoon Design

 

 

Kokoon Design to belgijska firma specjalizująca się w sprzedaży nowoczesnych mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu Kokoon Projekt spotkał się ogromnym uznaniem cennych partnerów na całym świecie. Nadrzędnym celem Kokoon Design jest dążenie do zrozumienia i spełnienia potrzeb klientów. W tym celu firma podróżuje po całym świecie, by znaleźć najlepszą fabrykę dla danego typu produktu. Dzięki temu, jest w stanie wciąż zaskakiwać swoich klientów.

Zobacz więcej produktów Kokoon Design w ofercie onemarket.eu (kliknij)