Ława na kółkach skandica platt

Producent:
skandica
Numer artykułu:
5902273655268
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

626.00

Opis

Nowoczesne uzupełnienie każdego wnętrza. Stolik PLATT to nowoczesna propozycja lekkiego designu, nienachalnej estetyki i wykończenia w odświeżającym, skandynawskim stylu. Pięknie wkomponuje się w duże i mniejsze wnętrza, nie wysuwając się na pierwszy plan, a zgrabnie wtapiając w aranżację. Gładko można go zestawiać z meblami, które już są, bez konieczności wymiany całego umeblowania. Dodaje wnętrzu lekkiego odbioru, jasności i przyjemnej przytulności.

Piękny i praktyczny. Ten przemyślany stolik, to mebel, który pełni kilka funkcji jednocześnie. W jego wnętrzu zgrabnie została ukryta głęboka szuflada, która pozwala pomieścić bardzo wiele skarbów, które mają pozostać w ukryciu. Górę wieńczy obszerny, płaski blat, który pełni funkcję niskiego stolika – ławy. Idealny przed kanapę. Dzieli się wizualnie na dwie części – dwa różne kolory blatu. Piękna biel na wysoki połysk – dodająca elegancji i płyta z dębowym dekorem. Pod jedną częścią wspomniana szuflada, otwierana na węższym boku, pod drugą otwarta półka – wnęka. Mimo niepozornych gabarytów, użytkownicy bardzo cenią sobie jego zaskakująco dużą pojemność użytkową.

Przemyślane rozwiązania funkcjonalne. Platt to stolik, który został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Szuflada ma mocne dno, które bez trudu udźwignie powierzone jej ciężary. Jest otwierana na nacisk – wystarczy delikatnie nacisnąć, a otworzy się sama. Miękko i cicho się zamyka. Stolik wspiera się na czterech, miękkich kółkach, wykonanych z materiałów, zapewniających brak zarysowań na podłodze. Kółka są doskonałym rozwiązaniem funkcjonalnym – dzięki nim stolik można w prosty i lekki sposób przesuwać, dostosowując jego lokalizację do zmiennych potrzeb.

Niezaprzeczalna trwałość. Mebel został wykonany tak, aby służył przez długie lata. Wyłącznie trwałe, solidne materiały najwyższej jakości. Spojenia i łączenia, gwarantujące brak rozchwiania. Nie uznajemy półśrodków i nie chadzamy na skróty. Gwarantujemy wygodne, wieloletnie użytkowanie. Platt wykonany został z płyty laminowanej o strukturze naturalnego drewna dębowego w złotym odcieniu oraz płyty o wysokim połysku.

UWAGA! Ławę Skandica PLATT można obejrzeć w salonie meblowym onemarket.eu w Kobyłce, ul. Węgierska 2 (tel.: 22 599 40 69)

WYMIARY:
 

Długość: 110 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 20 cm
Wysokość nóg: 6 cm

WYKONANIE:
 

Materiał: płyta laminowana w kolorze dąb, płyta laminowana biała
Nóżki: kółka

ATUTY:
 

Nowoczesne wzornictwo
Wysoka jakość wykonania
Wytrzymałość i odporność na uderzenia
Przystępna cena

OBSŁUGA KLIENTA/ZAMÓWIENIE:
 

Gwarantowana trwałość. Wszystkie nasze meble obejmujemy 8 letnią gwarancją.
Dostawa. Zamówienia dostarczamy pod wskazany adres.
Ułatwiamy. Wszystkie meble dostarczane są do samodzielnego montażu z czytelną instrukcją.
Wspieramy. Do dyspozycji klientów jest dział naszych konsultantów, który pozostaje do dyspozycji w kwestii montażu.
Wolisz kompleksowo? Na życzenie oferujemy również kompleksową usługę – z dostawą i montażem pod wskazanym adresem. Wówczas sami wniesiemy paczki, sami zmontujemy meble, posprzątamy i zostawimy po sobie urządzone wnętrza.