Nowoczesny dębowy stół ingram na metalowych nogach / 180×90 cm

Producent:
desik
Numer artykułu:
stol_ingram
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

6,340.00

Opis

Dębowy stół INGRAM na metalowej podstawie to stylowe połączenie klasyki z nowoczesnością. Solidny, wykonany z litych desek dębowy blat w naturalnym kolorze zestawiono z metalową podstawą, która przybiera rzadko spotykaną formę. Niezwykle oryginalna podstawa ma geometryczną formę, na którą składają się połączone płaskowniki, tworząc kształty trójkątów. Standardowo dostępna jest ona w kolorze czarnym, ale za dopłatą można wybrać wersję chromowaną. Blat stołu nie jest rozkładany, a jego standardowa krawędź jest prosta – za dopłatą można zdecydować się na naturalną (oflis) lub frezowaną do 8 mm, która daje efekt cienkiego blatu (zostaje 8 mm prostej krawędzi, 32 mm jest ucięta pod kątem).

Funkcjonalny i efektowny stół INGRAM wizualnie znakomicie uzupełni wnętrze i doda mu elegancji. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów mebel ten zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Sprawdzi się w kuchni, jadalni, jak również w salonie. Prezentowany stół  jest polskiej produkcji, a producent przywiązuje dużą uwagę do wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Dzięki temu stół INGRAM nie tylko zachwyca wyglądem, ale posłuży przez wiele lat.

Stół INGRAM to duży mebel (180 cm x 90 cm), dlatego polecamy go do średnich i dużych wnętrz, w których nie tylko będzie można wygodnie z niego korzystać, ale również pięknie wyeksponować.
 

WYMIARY:
 

Długość: 180 cm
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 75 cm
Grubość blatu: 4 cm

WYKONANIE:
 

Materiał: lita deska dębowa; nie jest to drewno selekcjonowane dlatego mogą się na niej pojawi, np. sęki, przebarwienia, bliszcza, które są naturalną cechą drewna (na indywidualne zamówienie istenieje możliwość wykonania blatu z drewna selekcjonowanego, które pozbawione jest wszelkich naturalnych "niedoskonałości")
Wykończenie: lakier bezbarwny
Nogi: metalowe; malowane proszkowo; delikatnie chropowate
Kolor nóg: czarny mat; chromowane (za dopłatą)
Krawędź blatu: prosta w standardzie; frezowana za dopłatą (do 8 mm – zostaje 8 mm prostej krawędzi, 32 mm jest pod kątem – daje to efekt cienkiego blatu); naturalna za dopłatą

ATUTY PRODUKTU:
 

Wysoka jakość produktu
Szafka w całości wykonana z drewna
Elegancki wygląd

Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.