Nowoczesny drewniany dębowy stół harden / 180×90 cm

Producent:
desik
Numer artykułu:
stol_harden
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

4,760.00

Opis

Drewniany stół HARDEN w całości wykonany z drewna dębowego to kwintesencja klasyki. Solidny, wykonany z litych desek dębowy blat w naturalnym kolorze wsparto na grubych, drewnianych nogach, które stają się częścią blatu w czterech jego rogach. Blat nie jest rozkładany, a jego standardowa krawędź jest prosta – za dopłatą można zdecydować się na naturalną (oflis) lub frezowaną do 8 mm, która daje efekt cienkiego blatu (zostaje 8 mm prostej krawędzi, 32 mm jest ucięta pod kątem).

Funkcjonalny i efektowny stół HARDEN wizualnie znakomicie uzupełni wnętrze i doda mu elegancji. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów mebel ten zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Sprawdzi się w kuchni, jadalni, jak również w salonie. Prezentowany stół  jest polskiej produkcji, a producent przywiązuje dużą uwagę do wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Dzięki temu stół HARDEN nie tylko zachwyca wyglądem, ale posłuży przez wiele lat.

Stół HARDEN to duży mebel (180 cm x 90 cm), dlatego polecamy go do średnich i dużych wnętrz, w których nie tylko będzie można wygodnie z niego korzystać, ale również pięknie wyeksponować.

WYMIARY:
 

Długość: 180 cm
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 75 cm
Grubość blatu: 4 cm

WYKONANIE:
 

Materiał: lita deska dębowa; nie jest to drewno selekcjonowane dlatego mogą się na niej pojawi, np. sęki, przebarwienia, bliszcza, które są naturalną cechą drewna (na indywidualne zamówienie istenieje możliwość wykonania blatu z drewna selekcjonowanego, które pozbawione jest wszelkich naturalnych "niedoskonałości")
Wykończenie: lakier bezbarwny
Nogi: drewniane, dębowe (wykończone jak pozostała część stołu)
Oskrzynia: drewniana, dębowa
Krawędź blatu: prosta w standardzie; frezowana za dopłatą (do 8 mm – zostaje 8 mm prostej krawędzi, 32 mm jest pod kątem – daje to efekt cienkiego blatu); naturalna za dopłatą

ATUTY PRODUKTU:
 

Wysoka jakość produktu
Szafka w całości wykonana z drewna
Elegancki wygląd

Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.