Okrągły drewniany stolik maria iii / wys. 74 cm

Producent:
kasan
Numer artykułu:
stolik_maria_III_wys_74_cm
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

725.00

Opis

Klasyczny stolik MARIA III został zaprojektowany w duchu stylu klasycznego. Jego blat jest wykończony naturalnym fornirem olchowym, a nogi z drewna olchowego (drewno olchowe wyróżnia jednolity wygląd, zbliżony do drewna bukowego). Prosta forma i optymalne wymiary ułatwią jego aranżację, szczególnie w małych pomieszczeniach. Stolik MARIA III dobrze zaprezentuje się we wnętrzach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej np. hotelach, apartamentach lub kawiarniach wprowadzając do nich przytulny klimat oraz odrobinę luksusu.

Mebel ten można spersonalizować – wykończenie możliwe jest w jednym z czterech kolorów: biały, orzech ciemny, kasztan lub za dopłatą w kolorze czarnym (kolor do wyboru w parametrach produktu). Kolor biały i czarny uzyskany jest po nałożeniu emalii kryjącej – bez efektu widocznego rysunku słojów. Kolor orzech ciemny i kasztan uzyskany jest po nałożeniu bejcy – wnika ona w strukturę drewna, trwale barwi powierzchnię, zachowując widoczny rysunek słojów.

Stolik MARIA III dzięki starannemu wykonaniu z materiałów wysokiej jakości, będzie nam służył przez długie lata. Dodatkowo jego wysokie nóżki, ułatwią utrzymanie pod nim czystości.

WYMIARY:
 

Średnica: 60 cm
Wysokość: 74 cm

Stolik MARIA III dostępny jest także w wysokościach  >>> 60 cm <<< i >>> 68 cm <<<

WYKONANIE:
 

Blat: płyta MDF; oklejony naturalnym olchowym fornirem (jednolity wygląd, zbliżony do wyglądu drewna bukowego) o grubości 0,6 mm
Kształt blatu: okrągły
Nogi i szuflady: drewno olchowe
Wykończenie (półmat): do wyboru – bejca (wnika w strukturę drewna, trwale barwi powierzchnię, zachowując widoczny rysunek słojów) w kolorach kasztan i orzech ciemny; – emalia (kryjąca) w kolorze białym lub za dopłatą w czarnym
Mebel do samodzielnego montażu – wymaga dokręcenia nóg

 ATUTY PRODUKTU:
 

Wysoka jakość wykonania
Atrakcyjna cena
Eleganckie wzornictwo
Optymalne wymiary