Rozkładany, drewniany stół lagos (120-200 cm)

Producent:
interior
Numer artykułu:
4250243542805
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

1,499.00

Opis

Rozkładany drewniany stół LAGOS do kuchni i jadalni dla 4-10 osób. Wykonany został z litego drewna palisandrowego, drewna, które cenione jest za oryginalne wzornictwo i kolorystykę. Charakterystyczne smugi i oleiste słoje oraz ciemne sęki wyróżniają je spośród innych gatunków.

Nogi stołu, podobnie jak jego blat, wykonane zostały z drewna palisandrowego. Są masywne, dzięki czemu stół jest stabilny.

Stół LAGOS to rozkładany stół, który ze średniej wielkości stołu (120 cm x 80 cm) po rozłożeniu staje się dużym stołem, idealnym do rodzinnych spotkań (200 cm x 80 cm x 75 cm). Jest to zatem idealne rozwiazanie do codziennego użytku, które w razie potrzeby może przeobrazić się w duży stół.

UWAGA! Stół LAGOS  można obejrzeć w salonie meblowym onemarket.eu w Kobyłce, ul. Węgierska 2 (tel.: 22 599 40 69)

PARAMETRY:
 

Materiał: palisander
Sposób wykończenia: lakier
Kolor: naturalny
Typ: stół rozkładany
Dodatkowe elementy blatu nie są chowane pod stołem
Kształt blatu: prostokątny
Nogi: drewniane
Przeznaczenie: kuchnia, jadalnia

WYMIARY:
 

Długość: 120 cm
Długość po rozłożeniu: 200 cm (z dwóch stron dokładane są elementy szerokości 40 cm)
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Stół drewniany Lagos wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.

PIELĘGNACJA STOŁU: Stół pokryty jest lakierem poliuretanowym na bazie wody. Do codziennej pielęgnacji wystarczy przetarcie stołu miękką, wilgotną ściereczką. W razie zarysowania stołu wystarczy delikatnie przetrzeć porysowany obszar papierem ściernym o ziarnistości 320 i nanieść niewielką ilość lakieru poliuretanowego na bazie wody miękką ściereczką na porysowany obszar. Lakier musi być bezbarwny.

UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 3%.