Rozkładany stół industrialny clint dla 6-12 osób (120-260). lity buk (4cm)!

Producent:
onefurniture
Numer artykułu:
stol_clint
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

1,420.00

Opis

Stół CLINT marki OneFurniture to połączenie najsolidniejszych materiałów i nowoczesnego wzornictwa. Stół w zależności od wybranego rozmiaru jest przeznaczony od 6 osób, ale po rozłożeniu wygodnie usiądzie przy nim nawet 12 osób! Pod wstawieniu dwóch dostawek długość stołu zwiększa się aż o 80 cm!

Nogi stołu CLINT wykonane zostały z grubej blachy – dzieki temu mebel ten zyskuje stabilności, a ich kształt nadaje industrialnego charakteru dla całego stołu. Pomalowano je farbą proszkową na kolor biały lub czarny (do wyboru z menu nad ceną produktu). W odróżnieniu od stołu EMPIRE ONE nogi stołu Clint są wykonane z pełnego metalu.  Blat stołu CLINT to lite drewno bukowe o grubości aż 4 cm! Nie jest to fornir, ani płyta laminowana, ale grube lite drewno w postaci solidnej klejonki bukowej. Drewno zostało pozbawione sęków i skaz, a następnie połączone na tzw. mikrowczepy. Dzięki takiemu rozwiązaniu blat jest znacznie bardziej odporny na wilgoć i zmianę wymiarów. 

Blat stołu wykończony został dwukrotną warstą lakieru. Na życzenie Klienta może zostać bezpłatnie pomalowany na kolor natualny, palisander, orzech lub biały (biała bejca nie zakrywa rysunku drewna). Istnieje także możliwość stworzenia własnej kombinacji kolorystycznej; możliwe jest zatem stworzenie blatu w dwóch kolorach – np. naturalny buk + białe dostawki.

Stół CLINT można zamówić z dostawkami, które przedłużają go o 40 cm z każdej strony (w sumie o 80 cm). Dostawki zostały wykonane z tego samego materiału co blat stołu.  Mocowa są na metalowych prowadnicach wsuwanych w drewniane gniazda pod blatem, co gwarantuje utrzymanie jednej płaszczyzny. Montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga użycia dużej siły. Z powodzeniem może go wykonać jedna osoba.

UWAGA! Stół CLINT można obejrzeć w salonie meblowym onemarket.eu w Kobyłce, ul. Węgierska 2 (tel.: 22 599 40 69)

WYMIARY:
 

Długość: 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm
Szerokość dostawki: 40 cm; istnieje możliwość zakupu jednej lub dwóch dostawek
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Dostępne wwymiary stołu CLINT:
 

120-160-200 cm x 80 cm (4-8 osób)
140-180-220 cm x 80 cm (6-10 osób) 
160-200-240 cm x 80 cm (8-12 osób)
180-220-260 cm x 80 cm (8-12 osób) 

Wykonujemy również nietypowe wymiary stołów! 

UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 3%.

WYKONANIE:
 

Nogi: metalowe w kształcie ściętego stożka
Blat: lite drewno bukowe łączone na mikrowczepy (4 cm grubości) – kolor do wyboru
Dostępne kolory blatu i dostawek: naturalny; palisander, orzech; biały (biała bejca nie zakrywa rysunku drewna)
Dostawki do blatu: lite drewno bukowe łączone na mikrowczepy (4 cm grubości) – kolor do wyboru
Mocowanie dostawek: metalowe szyny w drewnianych gniazdach
Dostawki nie są chowane pod blatem
Montaż: do samodzielnego montażu

Mebel ten wykonany jest z naturalnego drewna dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

Uwaga! Stół CLINT jest produktem naszej własnej marki "OneFurniture" i został wyprodukowany w Polsce. Jesteśmy jedynym sprzedawcą tego modelu w kraju. Na życzenie Klienta możemy odpłatnie dopasować wymiary i kolory stołu do indywidualnych preferencji. 

ATUTY PRODUKTU:
 

Polska produkcja
Wykonanie wysokiej jakości
Modne wzornictwo
Mebel dowozimy firmą kurierską