Stolik kawowy plaza z drewnianym blatem

Producent:
ginery
Numer artykułu:
6810
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

726.00

Opis

Stolik kawowy PLAZA to praktyczny i uniwersalny mebel. Bez wątpienia wpasuje się on w gust nawet najbardziej wymagających klientów. Blat stolika PLAZA wykonany został z drewna akacji, cenionego za trwałość i wyjątkową barwę. Składa się on z czterech części. Każdy element blatu to gruby kawałek drewna z widocznym usłojeniem, umieszczony w górnej części ramy wykonanej z metalu, w kolorze złotym. Dzięki niepowtarzalności każdego elementu drewna zyskamy mebel jedyny w swoim rodzaju.

Poza niewątpliwymi zaletami estetycznymi mebel ten jest także niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Doskonale sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach. Znajdzie swoje zastosowanie w salonie jako mała ława, ale także w sypialni jako stolik nocny. Ponadto będzie idealnym meblem do miejsc użyteczności publicznej np. hotelu lub poczekalni.

Mebel ten polecamy szczególnie do pomieszczeń w stylu loftowym, retro lub modernistycznym,
ale także nowoczesnym czy klasycznym.

WYMIARY:
 

Szerokość: 40 cm
Długość: 40 cm
Wysokość: 50 cm

UWAGA! Ze względu na naturalne różnice każdego kawałka drewna i jego nieregularnego kształtu, wymiary blatu w niektórych miejscach mogą odbiegać od podanych wyżej wymiarów.

WYKONANIE:
 

Blat: drewno akacji, kolor naturalny
Nogi: metalowe, kkolor z złoty

PRZEZNACZENIE:
 

Salon
Sypialnia
Gabinet
Biuro
Poczeklania
Kawiarnia

ATUTY PRODUKTU:
 

Nowoczesny design
Atrakcyjna cena
Funkcjonalny mebel do wielu wnętrz
Duża wygoda użytkowania 
Solidne i stabilne wykonanie
Optymalne wymiary
Pozwala na tworzenie wielu aranżacji pokoju

Mebel wykonany jest z naturalnego drewna, dlatego jego wygląd może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Wszelkie przetarcia, szczeliny i nierówności są wynikiem stosowania naturalnych surowców i nie są wadą mebla.