Szafa sosnowa visby bergman 2d4s

Producent:
visby
Numer artykułu:
szafa_sosnowa_bergman_2d4s
Dostepność:
dostępny od ręki
Cena:

2,576.00

Opis

Co zawiera cena?
 

 

pełną konstrukcję szafy drewnianej
drążek metalowy na ubrania
6 kolorów mebla do wyboru bezpłatnie oraz kolor biały za dopłatą
instrukcję montażu
8 lat gwarancji

 

Oszczędny design, a jednocześnie nowoczesność i znakomita funkcjonalność czynią z szafy Bergman pożądany element każdego mieszkania. Duża praktyczność zadowoli wymagających Klientów. Bardzo solidna szafa drewniana składająca się z dwóch części oddzielonych poziomą półką. W części dolnej znajdują się cztery drewniane szuflady. Przestrzeń górna służy wieszaniu odzieży na metalowym drążku. Oryginalnym i nietypowym rozwiązaniem jest zastosowanie drzwi, które ułatwiają dostęp do szuflad oraz do powieszonych ubrań.
 

 

Szafa została wykonana z drewna sosnowego pozyskanego w 100% w polskich lasach. Zastosowany materiał to sosna klejona, bezsęczna, łączona na tzw. "mikrowczepy" lub lita. Więcej o stosowanym przez producenta drewnie można przeczytać u góry w zakładce "Wzornik kolorów…". Taka konstrukcja zapobiega deformacji elementów mebla pod wpływem wilgoci i niekorzystnych warunków otoczenia. Grubość wszystkich elementów konstrukcji mebla to 2 cm. Nie ma mowy o sękach lub przebarwieniach. Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub w bardzo solidną i mocną konstrukcję, która przetrwa długie lata.
 

 

Mebel został zaprojektowany z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań, Klient ma do dyspozycji kilka dostępnych kolorów, dzięki którym stworzy sypialnię swoich marzeń. Bejca zapewni drewnianym elementom bogaty jednolity kolor.
 

 

Montaż i specyfikacja techniczna:

 

Mebel wysyłany w stanie zdemontowanym do samodzielnego, szybkiego montażu.
 

 

rodzaj drewna: sosna
wysokość całkowita: 180 cm
szerokość całkowita: 86 cm
głębokość: 60 cm
prześwit pod szafą: 8 cm

 

Atuty szafy:

 

 

wykonana z naturalnego i ekologicznego drewna sosnowego
wyjątkowy kształt
pojemna i funkcjonalna
solidne i stabilne wykonanie
prosty i szybki montaż
wytrzymałość i odporność na uszkodzenia